فیلتر

محصولات برند کیمیتک-اسپانیا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

پیشینه کیمیتک
بهره وری محصولات نباید با سلامتی انسان در تضاد باشد. و این همان چیزی است که از سال 2007 توسط این کمپانی شروع شده‌است.
با فرا رسیدن انقلاب سبز، استفاده از هورمون‌های مصنوعی مرسوم شده و باقیمانده‌ی آن در غذا باقی می‌ماند و پیامدهای منفی برای سلامتی انسان و محیط زیست به همراه دارد.
 بیش از 300 محصول در این برند وجود دارد که نه تنها در سودآوری کمک می کند و کیفیت محصولات را افزایش دهید، بلکه کمک می کند تا استفاده از مواد شیمیایی و مصنوعی متوقف شود.
ما در تلاش هستیم تا غذای سالم تری را بدون عواقب منفی برای سلامتی خود به دست آوریم. بنابراین، ما اکنون جایگزین‌های مسئول با همان کارایی شیمی مصنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تولید محصولات سالم تر و سودآورتر
نگرانی اصلی افزایش بهره وری محصول و سازگاری با نیازهای روزافزون بازار و مصرف کنندگانی است که به طور فزاینده ای نگران رژیم غذایی خود هستند و نسبت به محیط زیست آگاه هستند. مصرف کنندگانی که به دنبال غذای رشد یافته طبیعی و بدون باقی مانده، با کیفیت، طعم و عطر بالاتر هستند.

با این حال، بزرگترین مانع فقدان جایگزین های موثر مواد شیمیایی مصنوعی و هورمون ها است که به این امکان را می دهد تا سطح تولید حفظ شود و در عین حال خواسته های مصرف کنندگان برآورده شود.

جایی که طبیعت و اثربخشی دست در دست هم هستند
در کیمیتک آگرو، از منابع طبیعی برای افزایش بهره وری و کیفیت محصولات استفاده شده. راه حل تکنولوژی این محصولات، اقدامات هم افزایی چهار منبع مواد خام طبیعی مانند گیاه‌شناسی، ریزجلبک ها، میکروبیولوژی و شیمی سبز، که در این 4 فناوری سلامت این محصولات گنجانده شده اند، نشات می گیرد و از طریق این محصولات، می‌توان به همان کارایی که هنگام استفاده از محصولات سنتز شیمیایی می‌رسد، برسیم.

استفاده از دانش بیوتکنولوژی
نوآوری نه تنها با بهره وری که محصولات ما به تولیدکنندگان ارائه می دهد، بلکه با بهره وری خود ما ارتباط نزدیکی دارد.
در تولیدات از تولید زباله اجتناب شده و از همه چیز دوباره استفاده می شود. بدین ترتیب آنچه را که طبیعت برای ما فراهم می کند به طبیعت برمی گردانیم.