فیلتر

محصولات برند فیوچرکو بایوساینس-اسپانیا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

معرفی شرکت
شرکت FuturEco که مخفف Ecological Future است، در سال ۱۹۹۳ ایجاد شده و در Olèrdola (بارسلونا) مستقر است. فیوچرکو بایوساینس یک شرکت آگروبیوتکنولوژی در اسپانیا است که بر تحقیق و نوآوری محصولات برای حفاظت و تغذیه محصول متمرکز است.

از زمانی که Futureco Bioscience در سال ۱۹۹۳ تاسیس شد، بخش تحقیق و توسعه و توسعه محصولاتی مبتنی بر عصاره‌های طبیعی و عوامل میکروبی با فعالیت محرک زیستی یا آفت‌کش‌های زیستی در حال تحقیق و توسعه بوده است.

سالانه بیش از ۱۵۰۰ زیست سنجی در شرایط آزمایشگاهی و ۲۰۰ سنجش زیست محیطی ex vivo انجام می شود که مؤثرترین و خلاقانه ترین مواد فعال و CBA را انتخاب می کند. علاوه بر این، سالانه حدود ۳۰۰ سنجش زیستی in vivo (در داخل گیاه) در شرایط اتاقک آب و هوایی یا گلخانه انجام می شود، جایی که هم مواد فعال انتخاب شده و هم فرمولاسیون آنها ارزیابی و تایید می شود. این قابلیت Futureco Bioscience را به یکی از فعال ترین شرکت ها در سراسر جهان در زمینه توسعه محرک های زیستی و آفت کش ها تبدیل می کند.

محصولات این شرکت شامل:

  • کودهای تغذیه‌ای (آهن مستر، گلدن فر، اکوکوئل میکرومیکس، اکوکوئل روی، اکوکوئل FMZ، ماکرومیکس گلد، اکوزینک، دفندر پتاسیم، دفندر منگنز، دفندر کلسیم، دفندر آهن، دفندر مس، دفندر منیزیم، دفندر سیلیسیم)
  • محرک‌های رشد (بیورادیکانت، تری ست، اکورمون، فروتالیو، سوپر فیوتاپ، ویتال پاور)
  • مقاوم کننده در برابر امراض (فسفیمکس 20-30، فسفیمکس مس)
  • تنش های محیطی (بوتامیسول، ویتالیم فورت)
  • اصلاح کننده آب و خاک (ایمپروو، اکوسالت) و عوامل بیولوژیکی کنترل آفت و بیماری های گیاهی می باشد.